روانشناس در پاسداران | لیست روانشناس خوب در پاسداران

روانشناس در پاسداران

معرفی بهترین روانشناس در پاسداران کار ساده ای نیست زیرا در این محدوده روانشناسان بسیاری حضور دارند و هرکدام دانش و تخصص خوبی دارند. اما در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی کلینیک روانشناسی پاسداران، نکاتی را توضیح دهیم که به کمک آن ها، خودتان بتوانید یک روانشناس خوب که برای موضوع مورد نظر شما مناسب است، پیدا کنید.

انتخاب روانشناس در پاسداران ؟

اگر دنبال روانشناس در پاسداران هستید قبل از اینکه روانشناس خود را انتخاب کنید به این نکات توجه کنید. انتخاب روانشناس خوب موضوع بسیار مهمی است و با سلامت شما و بهبود وضعیت زندگیتان سر و کار دارد پس نباید آن را سرسری بگیرید و ساده از کنارش بگذرید.

در این بخش از مقاله، نکاتی را که برای انتخاب یک روانشناس خوب که باید به آن ها توجه کنید به صورت تیتروار و خلاصه توضیح می دهیم. برای انتخاب روانشناس خوب، به ترتیب به موارد زیر دقت کنید:

روانشناس در پاسداران

 

نظر مراجعه کنندگان درباره کلینیک یا روانشناس

شاید مهم ترین نکته در انتخاب یک روانشناس خوب در پاسداران یا هرجای دیگر این است که بدانید نظر مراجعه کنندگان درباره آن روانشناس و خدماتش چیست. اگر مراجعه کنندگان یا بیماران از نحوه برخورد،و روند درمان خود راضی بودند و نتیجه گرفته بودند، به احتمال قوی این روانشناس یک روانشناس خوب و قابل اعتماد است.

گستره فعالیت های روانشناس

برخی از روانشناسان تنها در زمان مشاوره با مراجعان، به رشته خود می پردازند و در ساعات دیگر زندگیشان هیچ مطالعه و تلاشی در زمینه روانشناسی نمی کنند. چنین افرادی، اصلا روانشناسان خوبی نیستند.

روانشناس خوب کسی است که مدام در حال توسعه و به روز رسانی دانسته هایش باشد، مجله ها و مقالات تحقیقی جدید را بخواند و سعی کند دانش خود را افزایش دهد. گذشته از این، کسی که غیر از ساعات حضور در دفتر مشاوره، مشغول فعالیت هایی مثل تدریس و تحقیق در رشته خودش نیست، به احتمال زیاد علاقه چندانی هم به رشته و کارش ندارد و چنین کسی را نمی توان یک روانشناس خوب دانست. مرکز روانشناسی در پاسداران می تواند در زمینه های مختلف روانشاسی به شما کمک کند.

تخصص روانشناس

واقعیت این است که حوزه های روانشناسی آنقدر تخصصی و گسترده شده اند که در برخی از موارد مثل اختلالات خاص یا مشاوره در زمینه های خاص، اصلاً نمی توان از همه روانشناسان انتظار داشت در آن زمینه تخصص داشته باشند.

ممکن است یک روانشناس به طور تخصصی به اختلالات خواندن و نوشتن پرداخته باشد و در این زمنیه مهارت داشته باشد و روانشناس دیگر در زمینه درمان وسواس فکری عملی تخصص داشته باشد و روانشناس دیگری در درمان افسردگی مهارت داشته باشد. پس بهتر است قبل از اینکه روانشناس خود را انتخاب کنید، ببینید شخصی که می خواهید برای مشاوره پیش او بروید، چه تخصصی دارد.

منظور ما از تخصص هم لزوماً رشته درسی نیست بلکه گاهی یک فرد در زمینه ای خاص تجربه و مهارت فوق العاده  ای کسب کرده است. مثلاً ممکن است یک روانشناس برای حل مشکلات اعتیاد توانا باشد و روانشناس دیگر مشاور ازدواج بهتری باشد. روانشناسان کلینیک روانشناسی آوان در حوزه های مختلفی تخصص دارند و می توانند در هر زمینه ای به شما کمک کنند.

تجربه و سابقه او

همیشه نمی توان گفت کسی که سن بیشتری دارد مهارت بیشتری هم دارد و روانشناس باسابقه روانشناس بهتری است! اما اگر یک روانشناس با تجربه در پاسداران وجود داشته باشد و چند روانشناس کم تجربه تر که همگی از دیگر جهات با هم یکی هستند یعنی تخصص یکسانی دارند و مراجعه کنندگان از همه راضی هستند، بهتر است به روانشناس باسابقه تر و باتجربه تر مراجعه کنید مگر اینکه یکی از این روانشناس ها تخصصی مربوط با مشکل شما داشته باشد. در همین صفحه لیست روانشناس در پاسداران موجود است شما میتوانید سابقه و تجربه آنها را با توجه به رزومه بررسی کنید

تعداد جلسات

روانشناسی که بدون توجه به نوع اختلال و کمکی که می خواهد به مراجع خود بکند، تعداد زیادی جلسه مشاوره تجویز می کند، روانشناس خوبی نیست. روانشناس خوب کسی است که برای هر مراجع، باتوجه به نوع مسئله او و مشکلاتی که دارد تعداد جلسه تجویز کند.

 ارجاع به پزشک

روانشناس خوب اگر متوجه شد مشکل بیمارش بدون مصرف دارو برطرف نمی‌شود، باید صادقانه به بیمار بگوید شما نیازمند مصرف دارو هستید و باید به روانپزشک مراجعه کنید و تنها با مشاوره نمی‌توان مشکل شما را برطرف کرد. گاهی هم باید او را از لحاظ سلامت جسمی و تنظیم بودن هورمون‌ها و مواد بدنش بررسی کند و از او بخواهد با پزشک هم مشورت کند و آزمایش‌های لازم را بدهد. کلینیک روانشناسی پاسداران آوان درصورت نیاز شما را به پزشک متخصص ارجاع می دهد

نحوه تعامل با شما

بعد از یک جلسه حضور در جلسه مشاوره یا مراجعه به روانشناس برای حل مسئله خود، نحوه تعامل او با خودتان را بسنجید. اگر نحوه برخورد او رضایت بخش بود و از ویژگی های خلقی او راضی بودید، احتمالاً پیش روانشناس خوبی رفته اید!ز

لیست بهترین روانشناس پاسداران

دکتر انوشه امین زاده
اختلالات فردی و مشاوره خانواده
محل فعالیت : تهران - پاسداران
دکتر زهرا برومند
اختلالات خلقی و چالش های فردی
محل فعالیت : تهران - پاسداران
خانم رزا ناجیانی
روانشناس و ارزیاب بالینی
محل فعالیت : تهران - پاسداران
آقای مصطفی یونسی سینکی
کارشناس ارشد روانشناسی بالینی
محل فعالیت : تهران - پاسداران
آقای مهدی امانی
روانشناس و مشاور کودک و نوجوان
محل فعالیت : تهران - پاسداران
آقای سروش علیمردانی
مشاور فردی و خانواده
محل فعالیت : تهران - پاسداران
دکتر مهدی محمدی
دکتری تخصصی روانشناسی
محل فعالیت : تهران - پاسداران
آقای امیرحسین تبریزی
کارشناس ارشد کودکان استثنایی
محل فعالیت : تهران - پاسداران
خانم مریم مرادحاصلی
کارشناس ارشد روانشناسی بالینی
محل فعالیت : تهران - پاسداران
دکتر سهیلا طالبی نجف آبادی
دکتری تخصصی روانشناسی
محل فعالیت : تهران - پاسداران
خانم پریناز شکاری
کاندیدای دکتری تخصصی روانشناسی
محل فعالیت : تهران - پاسداران
آقای بهروز جوهری
کارشناس ارشد مشاوره
محل فعالیت : تهران - پاسداران
خانم سمیرا اقلیماپور
کاندیدای دکتری تخصصی روانشناسی
محل فعالیت : تهران - پاسداران
خانم صدف اقلیماپور
کاندیدای دکتری تخصصی روانشناسی
محل فعالیت : تهران - پاسداران
خانم الهام پیغمبری
کارشناس ارشد روانشناسی
محل فعالیت : تهران - پاسداران
دکتر فهیمه برخورداری
دکتری تخصصی روانشناسی
محل فعالیت : تهران - پاسداران

روانشناس خوب در پاسداران

حالا با توجه به نکاتی که در ابتدای مقاله برای انتخاب روانشناس خوب گفتیم، آیا می توانیم یک روانشناس خوب در پاسداران معرفی کنیم؟ به نظر ما کلینیک روانشناسی آوان یکی از بهترین کلینک های روانشناسی پاسداران تهران است. اگر می خواهید با این مرکز روانشناسی و خدماتش آشنا شوید بخش بعدی را بخوانید:

خیابان پاسداران، بوستان نهم پلاک 121 واحد 13 Tehran, Iran
دوشنبه, سه‌شنبه, چهارشنبه, پنج‌شنبه, شنبه, یکشنبه, جمعه8:00 ق.ظ – 8:00 ب.ظ
02126373668
02144378269

معرفی کلینیک روانشناسی آوان در پاسداران

کلینیک مددکاری و روانشناسی آوان در سال 96 در تهران تأسیس شد و تأکیدش بر کاهش آسیب های اجتماعی با کمک به زنان بی سرپرست و بدسرپرست بود. البته خدمات این مرکز محدود به این افراد نیست و همه کسانی که در یکی از زمینه های تخصصی زیر نیاز به مشاوره، راهنمایی و یا کسب اطلاع داشته باشند می توانند از خدمات مرکز روانشناسی آوان استفاده کنند:

این بخش از خدمات شامل این نوع مشاوره‌ها می‌شود: مشاوره طلاق، مشاوره ازدواج، زوج درمانی، مشاوره خانواده، مشاوره جنسی

کلینیک روانشناسی پاسداران

خلاصه و نتیجه گیری

در این مقاله یادگرفتیم چطور یک روانشناس خوب یا کلینیک روانشناسی پیدا کنیم. همچنین با کلینیک روانشناسی و مددکاری اجتماعی آوان که به جرئت یکی از بهترین کلینیک های محدوده پاسداران تهران است آشنا شدیم.

بله شما در کلینیک روانشناسی آوان می توانید از مشاوره تلفنی و آنلاین نیز بهره مند شوید

رزرو وقت به صورت تلفنی و آنلاین امکان پذیر است شما با مراجعه به قسمت رزرو وقت سایت می توانید اقدام تعیین وقت کنید

5/5 - (2 امتیاز)